Novinky

Prešovský kraj opravil cestu poškodenú zemetrasením medzi Tokajíkom a Ďapalovcami

0 0

2024-01-16 17:44:32 – (SITA.sk)

Prešovský samosprávny kraj (PSK) opravil cestu medzi Tokajíkom (okres Stropkov) a Ďapalovcami (okres Vranov n/Topľou), ktorú poškodilo minuloročné októbrové zemetrasenie.

S rekonštrukciou takmer 1,5 kilometrového úseku, nachádzajúceho sa priamo v ohnisku zemetrasenia, pomohlo Malopoľské vojvodstvo. Cezhraničný partner kraja poskytol na rekonštrukciu finančné zdroje vo výške približne 223-tisíc eur.

Každá pomoc sa počíta

Ako informovala hovorkyňa PSK Daša Jeleňová, cesta medzi Tokajíkom a Ďapalovcami sa po zemetrasení nachádzala v havarijnom stave.

„V náročných situáciách, keď sú obyvatelia vystavení sťaženým podmienkam a prakticky bojujú o…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/presovsky-kraj-opravil-cestu-poskodenu-zemetrasenim-medzi-tokajikom-a-dapalovcami/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.