Novinky

Pred Liptovským Mikulášom začal horieť rušeň, cestujúcich museli evakuovať

0 0

2024-01-16 19:46:06 – (SITA.sk)

Pri požiari v strojovni rušňa vlaku Ex 609 pred Liptovským Mikulášom boli všetci cestujúci bezpečne v rámci vlaku presunutí a mali aj možnosť vystúpiť podľa pokynov hasičov na nástupište.

Po uhasení rušňa približne o 17:45 bol vlak presunutý priamo do stanice Liptovský Mikuláš.

Minimálne meškanie

Bezpečnostné služby a zamestnanci železnice podľa hovorcu Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK) Dominika Drevického poskytli na mieste potrebnú pomoc a pokyny pre cestujúcich.

„V tejto stanici mali cestujúci možnosť prestúpiť na vlak Ex 611. Tento krok zabezpečil pokračovanie ich cesty s minimálnym meškaním. ZSSK zároveň zabezpečuje na dotknutý Expres 609 náhradný rušeň, s ktorým bude súprava vlaku pokračovať v jazde do…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pred-liptovskym-mikulasom-zacal-horiet-rusen-cestujucich-museli-evakuovat/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.