Novinky

Poslanci schválili nové letecké spojenia, Slovensko tak splní záväzok voči automobilke Volvo

0 0

2024-01-16 20:20:43 – (SITA.sk)

Podporiť nové pravidelné letecké spojenia medzi letiskami na Slovensku a v zahraničí aj v rámci vnútroštátnej dopravy má umožniť novela zákona o odplatách a o poskytovaní príspevku v civilnom letectve.

Národná rada SR ju schválila v utorok večer 87 hlasmi poslancov vládnej koalície aj časti opozície v rámci zrýchleného rokovania, zároveň posunula účinnosť z pôvodne navrhnutého 1. januára na 1. februára pre neskorší dátum prijatia zmien.

Ministerstvo dopravy SR chce uľahčiť pre leteckých dopravcov napríklad vykonávanie pravidelných a priamych letov na linke Göteborg – Košice.

Záväzok Slovenska

Ide o…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/poslanci-schvalili-nove-letecke-spojenia-slovensko-tak-splni-zavazok-voci-automobilke-volvo/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.