Novinky

Pôjde po stopách Škrtela? Hancko sa údajne dostal do hľadáčika FC Liverpool a PSG

0 0

2024-01-16 21:40:18 – (SITA.sk)

Obranca slovenskej futbalovej reprezentácie Dávid Hancko sa možno čoskoro dočká prestupu do niektorého z európskych veľkoklubov. O služby 26-ročného rodáka z Prievidze sa údajne zaujímajú anglický FC Liverpool aj francúzsky Paríž Saint-Germain.

Hancko by sa tak mohol vydať v stopách iného rodáka z hornonitrianskeho regiónu Martina Škrtela, ktorý si liverpoolský dres obliekal vyše osem rokov, prípadne sa stať vo francúzskej metropole spoluhráčom Milana Škriniara v miestnom PSG.

Odstupné nebude lacné

O záujme spomenutých klubov informoval tiež taliansky novinár Nicoló Schira, no odstupné za slovenského obrancu v službách holandského Feyenoordu Rotterdam podľa…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pojde-po-stopach-skrtela-hancko-sa-udajne-dostal-do-hladacika-fc-liverpool-a-psg/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.