Novinky

Ministerstvo otvára slovenským obranným podnikom dvere do zahraničia, informoval Kaliňák (foto)

0 0

2024-01-16 15:25:36 – (SITA.sk)

Rezort obrany otvára dvere slovenským obranným podnikom. Minister obrany Robert Kaliňák (Smer-SD) v utorok v priestoroch ministerstva obrany prijal veľvyslancov zo šiestich krajín a diskutoval s nimi o príležitostiach rozširovania spolupráce ako na politickej, tak aj vojenskej úrovni.

Stretol sa s veľvyslancami Brazílie, Indie, Indonézie, Izraela, Japonska a Talianska, čo bolo príležitosťou na identifikovanie možností prepojenia obranného priemyslu s týmito krajinami.

Na sociálnej sieti o tom informoval rezort obrany s tým, že Slovensko v rámci vybraných produktov spoločností Združenia bezpečnostného a obranného priemyslu môže ponúknuť viacero svojich…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ministerstvo-otvara-slovenskym-obrannym-podnikom-dvere-do-zahranicia-informoval-kalinak-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.