Novinky

Matovič vraj pozná okolnosti Dankovej nehody. Policajtov vulgárne kamsi poslal a zavrel pred nimi dvere (video)

0 0

2024-01-16 15:12:14 – (SITA.sk)

Bývalý minister vnútra Roman Mikulec (hnutie Slovensko) apeluje na ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka (Hlas-SD) a policajného prezidenta Ľubomíra Soláka, aby zverejnili presné okolnosti štvrtkovej nehody podpredsedu parlamentu a predsedu Slovenskej národnej strany (SNS) Andreja Danka, a tiež postup polície.

Mikulec na tlačovej besede uviedol, že spolu s verejnosťou chcú vedieť, či o udalostiach danej noci polícia spísala úradný záznam, a či o tom policajti informovali svojich nadriadených. Mikulec predpokladá, že áno, keďže je to v takýchto prípadoch bežným postupom.

Dychová skúška na alkohol

Mikulec tiež skonštatoval, že dychová skúška na alkohol u Danka po 15 hodinách po nehode už bola zbytočná. Predpokladá však, že prípadný…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/matovic-vraj-pozna-okolnosti-dankovej-nehody-policajtov-vulgarne-kamsi-poslal-a-zavrel-pred-nimi-dvere-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.