Novinky

Koalícia neumožnila rokovať o uznesení, ktorým by sa odsúdili útoky na Ukrajinu severokórejskými zbraňami (video)

0 0

2024-01-16 12:07:14 – (SITA.sk)

Koalícia v utorok neumožnila zaradiť do programu aktuálnej 6. parlamentnej schôdze uznesenie, ktorým by sa odsúdili útoky na Ukrajinu realizované zbraňami pochádzajúcimi zo Severnej Kórey. Odobrením uznesenia by sme sa pridali k 48 krajinám sveta, ktoré tieto útoky už odsúdili.

Tým, že Rusko prijalo zbrane zo Severnej Kórey, porušilo rezolúcie Organizácie Spojených národov, ktoré však v minulosti podporovalo. Rezolúcia zakazuje obchod so zbraňami so Severnou Kóreou.

Významné narušenie európskej jednoty

„Zabránili čo i len diskusii o tomto uznesení a potenciálnemu schváleniu, aby sme boli skutočne na strane demokratických partnerov, na strane demokratických krajín a nie na strane totalitného režimu. Je to vôbec prvýkrát od začiatku…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/koalicia-neumoznila-rokovat-o-uzneseni-ktorym-by-sa-odsudili-utoky-na-ukrajinu-severokorejskymi-zbranami-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.