Novinky

Bol prínosom, keď zbieral hokejky pre múzeum, vracia Šatan úder Radosovi a s kritikou prišiel aj Siekel

0 0

2024-01-16 12:26:19 – (SITA.sk)

Prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Miroslav Šatan aj šéf Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) Anton Siekel sa kriticky vyjadrili na adresu už bývalého predsedu predstavenstva hokejového klubu HK Dukla Trenčín Miloša Radosu.

Radosova kritika Hudáčka a zväzu

Radosa prostredníctvom sociálnych sietí aj v mediálnych výstupoch komentoval pomery v slovenskom hokeji, pričom kriticky sa vyjadroval na adresu SZĽH, jeho prezidenta Miroslava Šatana, brankára Júliusa Hudáčka aj čelných predstaviteľov SOŠV.

„Nemôžem naďalej počúvať nezmysly o…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/bol-prinosom-ked-zbieral-hokejky-pre-muzeum-vracia-satan-uder-radosovi-a-s-kritikou-prisiel-aj-siekel/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.