Novinky

Kim Čong-un sa už nebude usilovať o zmierenie s Juhom, aktívne posilňuje svoje partnerstvá s Ruskom a Čínou

0 0

2024-01-16 08:06:31 – (SITA.sk)

Severokórejský vodca Kim Čong-un povedal, že jeho krajina už nebude pokračovať v zmierení s Južnou Kóreou a vyzval na prepísanie ústavy Severnej Kórey, aby sa z nej odstránila myšlienka spoločnej štátnosti medzi vojnou rozdelenými krajinami. V utorok o tom informovali severokórejské štátne médiá.

Historický krok odhodiť desaťročia trvajúce úsilie o mierové zjednotenie, ktoré bolo založené na pocite národnej homogénnosti zdieľanej oboma Kóreami, prichádza uprostred zvýšeného napätia, pod ktoré sa podpísalo tempo vývoja Kimových zbraní a intenzívnejšie vojenské cvičenia Juhu so Spojenými štátmi.

Kroky Severnej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/kim-cong-un-sa-uz-nebude-usilovat-o-zmierenie-s-juhom-aktivne-posilnuje-svoje-partnerstva-s-ruskom-a-cinou/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.