Novinky

Demokrati vyjadrili podporu Korčokovi. Fico chce uzavrieť kruh a ovládnuť všetky inštitúcie, obáva sa Naď

0 0

2024-01-16 08:37:37 – (SITA.sk)

Strana Demokrati vyjadrila podporu občianskemu kandidátovi na prezidenta Ivanovi Korčokovi. Informoval o tom Korčok s tým, že prijal pozvanie predsedníctva Demokratov, aby predstavil svoju víziu výkonu prezidentského úradu. Slovensko podľa neho potrebuje rovnováhu a tiež prezidenta, ktorý sa slušne, no rázne ozve vždy, keď to bude potrebné.

„Naďalej platí, že na funkciu prezidenta SR kandidujem ako občiansky kandidát a prijmem podporu každej demokratickej politickej strany, ktorá sa stotožní s mojou predstavou výkonu prezidentskej funkcie,“ vyhlásil Korčok.

Princípy spravodlivosti a právneho štátu

Predsedníctvo Demokratov jednohlasne vyjadrilo podporu Korčokovi. Ako uviedol predseda strany Jaroslav Naď, pre Demokratov je kľúčové, že majú…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/demokrati-vyjadrili-podporu-korcokovi-fico-chce-uzavriet-kruh-a-ovladnut-vsetky-institucie-obava-sa-nad/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.