Novinky

Ukázalo sa, že “cudzie kostry” v Peru sú bábiky

0 0


Predmety vyhlásené za mimozemské múmie boli vyrobené z papiera, moderného lepidla, kovu a kostí ľudí, vtákov, psov a iných zvierat, uviedli forenzní experti z peruánskej prokuratúry.

Boli skonfiškované peruánskymi colníkmi minulý rok, keď sa ich pokúsili odviezť do Mexika Vydavateľstvo.

Výsledky skúmania vyvracajú tvrdenia niektorých ľudí, že tieto objekty boli odobraté z nejakého centra mimozemšťanov alebo prišli na Zem z inej planéty, „všetky sú úplne falošné,“ vysvetlil forenzný archeológ Flavio Estrada, ktorý viedol analýzu.

V septembri v Mexiku skupina nadšencov ukázala mexickému kongresu dva predmety, ktoré nazvali „mimozemské mŕtvoly“. Predtým vodca skupiny, novinár Jaime Maussan, šíril „informácie“ o UFO, ktoré boli potom vyvrátené.

Tentoraz ukázal telá v drevených škatuliach pod sklom: mumifikovaní „mimozemšťania“ nemali zuby, mali tri prsty.

Podľa Maussana Národná autonómna univerzita v Mexiku (UNAM) pomocou rádiokarbónového datovania zistila, že „telá“ sú staré viac ako tisíc rokov.

“Nevieme, či sú to mimozemšťania alebo nie, ale boli inteligentní a žili s nami,” trval na svojom Maussan a objasnil, že telá sa našli v Peru.

UNAM poprela tvrdenia ufológa o zisteniach univerzity. Mnohé podrobnosti o mumifikovaných telách „mimozemšťanov“ nájdených v Peru a predtým prezentovaných mexickému kongresu nemajú žiadny základ, dodala Julieta Fierro, výskumníčka z Ústavu astronómie.

V roku 2017 už Maussan predstavil niekoľko múmií objavených v peruánskej púšti Nazca a nazval ich mimozemskými tvormi. Neskôr sa ukázalo, že pozostatky boli ľudského pôvodu – išlo o múmie detí.

Mali predĺžené lebky, no vedci vysvetlili, že to bol výsledok umelej deformácie, pri ktorej boli hlavy detí zviazané doskami, látkou alebo povrazom. Predpokladá sa, že to bolo vykonané pre náboženský rituál.

Originál článok: https://anomalien.com/alien-skeletons-in-peru-turned-out-to-be-dolls/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.