Novinky

Prešovský dopravný podnik zrušil desiatky spojov a stredoškoláci sú pobúrení, majú problémy s dochádzaním do škôl

0 0

2024-01-15 17:06:18 – (SITA.sk)

Vážne znepokojenie a pobúrenie nad dočasných zrušením viacerých spojov Dopravného podniku mesta Prešov (DPMP) vyjadrilo Mestské stredoškolské zastupiteľstvo (MSZ).

Stredoškolský parlament, ktorého poslanci a poslankyne zastupujú viac ako 30 stredných škôl na území mesta Prešov, upozornilo na problémy študentov s dochádzkou do škôl.

Nedostatok zdrojov

DPMP od pondelka 15. januára mimoriadne zrušil takmer 50 spojov desiatich liniek na 17 trasách. Dôvodom je podľa dopravcu nedostatok technických a personálnych zdrojov. Zrušenie spojov platí až do odvolania.

Podľa MSZ študenti stredných škôl majú už teraz veľké problémy s dostupnosťou do ich škôl, z ktorých sa veľká časť nachádza na trasách dočasne zrušených liniek.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/presovsky-dopravny-podnik-zrusil-desiatky-spojov-stredoskolaci-maju-problemy-s-dochadzanim-do-skol/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.