Novinky

Tento stojan na telefón MagSafe sa automaticky otáča, aby vás udržal v zábere

0 0Kredit: Belkin
  • Spoločnosť Belkin uviedla na veľtrhu CES 2024 gadget Auto-Tracking Stand Pro.
  • Ide o stojan pre iPhone, ktorý ponúka automatické sledovanie videí a ďalšie.
  • Očakávajte, že za zariadenie zaplatíte 179,99 USD.

Používanie statívu na snímanie seba samého je v poriadku, ak stojíte, ale čo ak sa potrebujete vo videu pohybovať? To je miesto, kde prichádza tento skvelý stojan na telefón Belkin.

Belkin tento týždeň na veľtrhu CES 2024 predviedol Auto-Tracking Stand Pro a tento stojan na telefón vás môže automaticky sledovať pri natáčaní videa alebo používaní aplikácií na videohovory. Stojan je vyrobený pre telefóny iPhone, pripája sa k vášmu Apple zariadeniu cez MagSafe a NFC.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/belkin-auto-tracking-stand-pro-3402649/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.