Novinky

Svitko skončil v ôsmej etape Rely Dakar na 10. priečke, Varga prišiel do cieľa tretí

0 0

2024-01-15 14:34:55 – (SITA.sk)

Desiaty najlepší čas

Skúsený slovenský jazdec napokon v pondelok dosiahol desiaty najlepší čas, keď za víťazným Argentínčanom Kevinom Benavidesom zaostal o päť minút a 28 sekúnd. V celkovom poradí má Svitko na 9. priečke stratu 1:11:53 h na vedúceho Američana Rickyho Brabca. Ten vedie o 42 sekúnd pred Rossom Branchom z Botswany.

Triumfoval Argentínčan

V súťaži štvorkolkárov v pondelok triumfoval Argentínčan Manuel Andújar pred Francúzom Alexandrem Giroudom. Tretí prišiel do cieľa Slovák Juraj Varga, ktorý za Andújarom zaostal o 15 minút a 39 sekúnd. Rovnaké poradie na prvých troch miestach je aj v priebežnom poradí, v ktorom má Varga stratu na Andújara…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/svitko-skoncil-v-osmej-etape-rely-dakar-na-10-priecke-varga-prisiel-do-ciela-treti/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.