Novinky

Inšpekcia podľa Šutaj Eštoka preverí, či existoval zámer stíhať námestníka generálneho prokurátora Kanderu

0 0

2024-01-15 14:26:17 – (SITA.sk)

Úrad inšpekčnej služby rezortu vnútra preverí, či existoval zámer Národnej kriminálnej agentúry stíhať prvého námestníka generálneho prokurátora Jozefa Kanderu.

Pre médiá to v pondelok povedal minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) v súvislosti s údajným realizačným návrhom, ktorý sa objavil v online prostredí.

Marenie úlohy verejným činiteľom

Šéf inšpekcie Branislav Zurian má podľa ministra zistiť, či spis ohľadne Kanderu v súvislosti s trestným činom marenia úlohy verejným činiteľom skutočne existoval a či došlo k úniku informácií.

„Ja dnes neviem ani potvrdiť ani vyvrátiť pravosť tých dokumentov,“ povedal Šutaj Eštok. Ak sa však zámer stíhať Kanderu potvrdí, podľa ministra je to veľmi vážna vec,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/inspekcia-podla-sutaj-estoka-preveri-ci-existoval-zamer-stihat-namestnika-generalneho-prokuratora-kanderu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.