Novinky

Správa o inflácii prinútila investorov odložiť prognózy, ázijské akcie boli väčšinou vyššie

0 0

2024-01-12 09:25:15 – (SITA.sk)

Akcie na Wall Street vo štvrtok uzavreli zmiešane po tom, čo správa o inflácii prinútila niektorých investorov odložiť prognózy, kedy by Federálny rezervný systém mohol pristúpiť k dlho očakávanému zníženiu úrokových sadzieb.

Index S&P 500 klesol o 0,1 percenta na 4 780,24 bodu. Priemyselný index Dow Jones si polepšil o menej ako 0,1 percenta a uzavrel na úrovni 37 711,02 bodu.

Technologický Nasdaq zamieril nahor o menej ako 0,1 percenta na 14 970,19 bodu. Akcie menších spoločností vo štvrtok klesli a index malých firiem Russell 2000 oslabil o 0,8 percenta na 1 955,46 bodu.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vofinanciach/sprava-o-inflacii-prinutila-investorov-odlozit-prognozy-azijske-akcie-boli-vacsinou-vyssie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.