Novinky

Schmiedlová si v 1. kole Australian Open zahrala iba 60 minút, od šampiónky US Open dostala aj kanára (video+foto)

0 0

2024-01-15 08:54:48 – (SITA.sk)

Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová nebola rovnocennou súperkou Coco Gauffovej v 1. kole dvojhry žien na Australian Open v Melbourne a Američanke za 60 minút hladko podľahla 3:6, 0:6.

Desiata účasť v Melbourne

V druhom sete uhrala 29-ročná Slovenka iba päť fiftínov, jej súperka pri svojom podaní premenila prvý mečbal. Bolo to desiate Schmiedlovej vystúpenie v hlavnej súťaži na Australian Open, štyrikrát sa dostala do 2. kola, ale ani raz do tretieho.

V teple som sa miestami až príliš zadýchala. Škoda, že mi v posledných dvoch-troch dňoch na tréningu…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/schmiedlova-si-v-1-kole-australian-open-zahrala-iba-60-minut-od-sampionky-us-open-dostala-aj-kanara-videofoto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.