Novinky

Je nárast pozorovaní UFO predzvesťou tretej svetovej vojny?

0 0


Svet bol v posledných rokoch svedkom nárastu pozorovaní UFO, čo vyvolalo zvedavosť a špekulácie medzi verejnosťou a médiami. Čo ak však tieto záhadné javy nie sú len neškodnými kuriozitami, ale znakmi hroziaceho globálneho konfliktu? Historici a ufológovia naznačili, že existuje spojenie medzi aktivitou UFO a veľkými vojnami, najmä 2. svetovou vojnou. Poukazujú na početné správy o „foo bojovníkoch“, zvláštnych svetlách a predmetoch, ktoré nasledovali a obťažovali spojencov a pilotov Osi počas ich misií. Tieto pozorovania boli také časté a rozšírené, že ich vyšetrovali obe strany, ktoré mali podozrenie…

Toto PREMIUM OBSAH je pre PLUS+ iba členovia.
Prihlásiť sa Pridať sa teraz

Predvolený obrázok Predvolený obrázok

Zoe Mitchellová

Zoe Mitchell je nezávislá výskumníčka a spisovateľka na mimoriadne témy. Má vášeň pre ponorenie sa do ríš UFO, paranormálnych javov a záhad.

Zoe má vyštudovanú žurnalistiku a veľmi sa zaujíma o históriu, mytológiu a folklór. Verí, že v realite je viac, ako sa na prvý pohľad zdá, a že pravda je často divnejšia ako fikcia.

Originál článok: https://anomalien.com/is-the-rise-in-ufo-sightings-a-harbinger-of-world-war-iii/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.