Novinky

Lipšic potvrdil vraha Juraja a Matúša v Teplárni na Zámockej

0 0

2024-01-15 10:24:18 – (SITA.sk)

Vyšetrovanie útoku na bratislavský bar Tepláreň preukázalo, že útok spáchal zosnulý Juraj Krajčík. Na pondelkovej tlačovej konferencii to povedal špeciálny prokurátor Daniel Lipšic.

Ako ďalej uviedol, trestné stíhanie v tejto veci bolo pre úmrtie páchateľa zastavené. Zároveň vyšetrovacie orgány ukončili aj vyšetrovanie Krajčíkovej samovraždy.

V kaviarni Tepláreň na Zámockej ulici v Bratislave sa 12. októbra 2022 krátko po 19:00 odohral teroristický útok. Páchateľ úkladne zavraždil dve obete vo veku do tridsať rokov a postrelil jednu osobu. O život prišli dvaja mladí muži z LGBTI+ komunity Juraj Vankulič a Matúš Horváth. Postrelená bola čašníčka Radoslava Trokšiarová.

  • Agentúra SITA bude správu aktualizovať.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/lipsic-potvrdil-vraha-juraja-a-matusa-v-teplarni-na-zamockej/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.