Novinky

Rusko podľa Britov preháňa, keď hovorí o doplnení svojej armády o 500-tisíc ľudí

0 0

2024-01-15 13:27:24 – (SITA.sk)

Tvrdenia ruského exprezidenta Dmitrija Medvedeva o minuloročnom doplnení ruskej armády o ďalších 500-tisíc ľudí sú s najväčšou pravdepodobnosťou prehnané. Ako referuje web Ukrajinská pravda, k takému záveru sa prikláňa britská vojenská rozviedka.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Je veľmi pravdepodobné, že toto číslo je výrazne nafúknuté,“ poznamenávajú analytici. Rozviedka tiež považuje za veľmi pravdepodobné, že hlavná mobilizačná záťaž dopadá na chudobnejšie regióny a vidiecke oblasti.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusko-podla-britov-prehana-ked-hovori-o-doplneni-svojej-armady-o-500-tisic-ludi/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.