Novinky

Pri Domaniži vyhasli na ceste dva ľudské životy, zasahoval aj záchranársky vrtuľník

0 0

2024-01-15 18:07:15 – (SITA.sk)

Pondelková popoludňajšia tragická dopravná nehoda na ceste II/517 pri obci Domaniža (okres Považská Bystrica) si vyžiadala dva ľudské životy.

Ako informovala hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE Zuzana Hopjaková, v aute, ktoré narazilo do pevnej prekážky, sa viezli štyria ľudia.

Vodiča previezli vrtuľníkom

Okamžitá resuscitácia bola u dvoch pasažierov neúspešná. „Lekár leteckých záchranárov si prevzal do svojej starostlivosti 18-ročného vodiča, ktorý utrpel vážne poranenie panvy s podozrením aj na poranenie vnútorných orgánov. Po stabilizovaní vitálnych funkcií bol v spolupráci s pozemnými záchranármi pacient prevezený na futbalové ihrisko, kde medzitým pristál vrtuľník. Záchranári ho preložili na…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pri-domanizi-vyhasli-na-ceste-dva-ludske-zivoty-zasahoval-aj-zachranarsky-vrtulnik/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.