Novinky

Odpočuté na prípojných vlakoch z Zürichu do Davos Platz

0 0


Hlavná železničná stanica v Zürichu

MacKenzie Sigalos

DAVOS, Švajčiarsko – Cesta z centra Manhattanu do bytu na Scalettastrasse, zasneženej ulici v srdci, trvala 18 hodín, Lyft, dve lietadlá, tri terénne vlaky a jazda v športovom úžitkovom vozidle Volvo. z Davosu.

Malé švajčiarske alpské mestečko je opäť hostiteľom Svetového ekonomického fóra (WEF), na ktorom sa každý rok stretávajú poprední svetoví finančníci a politici, aby sa pokúsili vyriešiť najväčšie problémy, ktoré sužujú našu planétu.

Existujú rýchlejšie spôsoby, ako sa tam dostať, ktoré zahŕňajú menej ciest lietadlom a priame dochádzanie z Zürichu buď autom alebo charterom helikoptér — ale bez ohľadu na to, ktorou cestou sa vydáte, švajčiarska pevnosť zostáva vzdialená a zastrčená. Zabezpečenie na úrovni letiska pri každom vchode do Kongresového centra tiež pomáha vytvoriť z neho ideálnu skrýšu pre elitu, aby mohla bezpečne a bezpečne prísť každú zimu na týždeň porozprávať sa.

Ale dlhá a kľukatá cesta do Davosu ponúka ďalšiu menej známu výhodu, vďaka ktorej sa dlhšie dochádzanie oplatí.

Tohtoročná túra do dediny vo výške 5 100 stôp nad morom bola plná zaujímavých informácií o témach a ľuďoch, ktoré tvoria zostavu 54. ročníka Svetového ekonomického fóra.

Tu je to, čo bolo počuť v prípojných vlakoch z letiska Zürich na Davos Platz.

Nič zvláštne na prvej triede


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/15/wef-2024-overheard-on-connecting-trains-from-zurich-to-davos-platz-.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.