Novinky

Novela Trestného zákona ohrozí aj občanov Slovenska, podľa Pellegriniho je ešte priestor na jej zlepšenie

0 0

2024-01-15 12:44:53 – (SITA.sk)

Politický zámer vládnej koalície prísť so zásadnou zmenou filozofie trestného práva sa nemení. Skonštatoval to v pondelok na stretnutí s ministrom spravodlivosti Borisom Suskom a generálnym prokurátorom Marošom Žilinkom na tému novelizácie Trestného zákona predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini.

„Ak je však možnosť zvýšiť kvalitu prijímaných zákonov, aby neboli žiadne pochybnosti o zachovaní bezpečnosti slovenských občanov, mali by sme ju využiť,“ uviedol v stanovisku Pellegrini s tým, že v aktuálnom znení novely je ešte priestor na jej vylepšenie.

Ku konkrétnym návrhom sa vzhľadom na parlamentný proces vieme dopracovať medzi…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/novela-trestneho-zakona-ohrozi-aj-obcanov-slovenska-podla-pellegriniho-je-este-priestor-na-jej-zlepsenie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.