Novinky

Majstrovstvá Česka a Slovenska v rybníkovom hokeji vyhrali Trenčania, finálový zápas sa rozhodol až v predĺžení

0 0

2024-01-15 19:40:00 – (SITA.sk)

Majstrovstvá Česka a Slovenska v rybníkovom hokeji vyhral slovenský tím. Zvíťazil v konkurencii 33 tímov, ktoré bojovali o postup na svetový šampionát v tomto športe v Kanade.

„Finálový zápas Česko vs. Slovensko – Trenčania vs. Žabonosy sa skončil 9:9 v riadnom hracom čase. Trenčania nakoniec zdolali český tím a vyhrali po predĺžení 10:9. Stali sa tak majstrami Česka a Slovenska v rybníkovom hokeji,“ informuje na sociálnej sieti mesto Košice, ktoré bolo dejiskom majstrovstiev.

Zápasy majstrovstiev sa odohrávali na Klzisku v Mestskom parku, a tiež v…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/majstrovstva-ceska-a-slovenska-v-rybnikovom-hokeji-vyhrali-trencania-finalovy-zapas-sa-rozhodol-az-v-predlzeni/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.