Novinky

Kilde po hrôzostrašnom páde vo Wengene zverejnil fotku z nemocnice. Som tu a stará sa o mňa Mikaela, napísal (foto)

0 0

2024-01-15 10:55:59 – (SITA.sk)

Nórsky zjazdár Aleksander Aamodt Kilde po sobotňajšom páde v zjazde Svetového pohára vo švajčiarskom Wenegene podstúpil operáciu zraneného predkolenia. Je jasné, že aktuálna sezóna sa pre neho skončila.

Dlhodobý partner líderky ženského svetového pohára Mikaely Shiffrinovej v sobotu v rýchlosti 145 km/h vyletel z trate tesne pred cieľom a odhodilo ho do ochranného oplotenia. Urobil chybu v nájazde do záverečnej sekcie v tvare písmena S a nezvládol následnú ľavotočivú zákrutu.

Stará sa o neho priateľka Shiffrinová

Držiteľ veľkého glóbusu za celkový triumf v SP zo sezóny 2019/2020 a majiteľ dvoch strieborných medailí z MS nemal žiadnu zlomeninu, ale v oblasti…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/hviezdny-kilde-si-pri-pade-vyklbil-rameno-za-sebou-ma-aj-operaciu-zraneneho-lytka-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.