Novinky

Ceny bytov naďalej klesajú, nehnuteľnosti zlacneli dokonca aj v centre Bratislavy

0 0

2024-01-15 10:45:42 – (SITA.sk)

Ceny bytov na konci roku 2023 opäť poklesli na celom Slovensku. Vyplýva to z aktuálnych údajov z aplikácie Trhové reporty realitného portálu Nehnuteľnosti.sk. Podľa nich vysoké úroky na hypotékach stále tlačia ceny nehnuteľností nadol.

Od jesene sú poklesy mierne, no v medziročnom porovnaní dosahujú aj dvojciferné čísla,“ uvádza portál.

Ceny bytov sa znižujú od jesene 2022

Vo štvrtom kvartáli zaznamenal slovenský realitný trh ďalší pokles cien bytov. „Tento trend pokračuje už šiesty kvartál v poradí, ceny bytov sa teda znižujú už 18 mesiacov, od jesene 2022,“ poznamenal realitný portál.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vrealitach/ceny-bytov-nadalej-klesaju-nehnutelnosti-zlacneli-dokonca-aj-v-centre-bratislavy/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.