Novinky

Fico slovne zaútočil na Sulíka, Šimečku, Matoviča a ďalších. Hovoril o Dubaji, ukradnutých tituloch aj pandémii (video)

0 0

2024-01-15 11:22:25 – (SITA.sk)

Vládna koalícia sa bude musieť zamyslieť nad tým, či vládnutie orientované výlučne na plnenie programového vyhlásenia a odmietajúce revanš nie je považované opozíciou a médiami za slabosť. Povedal to premiér Robert Fico (Smer-SD) vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti.

Vyhadzovanie štátnych peňazí v Dubaji

Podľa premiéra na Slovensku „zúri demokracia“ a každý si robí a hovorí, čo chce. Vo videu slovne zaútočil na opozíciu od Márie Kolíkovej, Richarda Sulíka cez Igora Matovič až po Michala Šimečku.

Hovoril o kradnutí vysokoškolských titulov, devastácii verejných financií, vyhadzovaní…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/fico-slovne-zautocil-na-sulika-simecku-matovica-a-dalsich-hovoril-o-dubaji-ukradnutych-tituloch-aj-pandemii-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.