Novinky

iPhone 16 by mohol konečne získať upgrade RAM, ale Pro by si mohol ponechať exkluzívny ďalší kľúčový upgrade

0 0Kredit: Aamir Siddiqui / Android Authority
  • Nové úniky naznačujú, že iPhone 16 by mohol konečne prejsť na 8 GB RAM a podporu Wi-Fi 6E, ktoré sú už prítomné na iPhone 15 Pro.
  • iPhone 16 Pro by mohol prísť s modemom Snapdragon X75, zatiaľ čo iPhone 16 pokračuje s modemom Snapdragon X70, ktorý sa nachádza na zariadeniach iPhone 15 a iPhone 15 Pro.

Sme do roku 2024 a tento rok sa máme tešiť na nový iPhone v podobe iPhonu 16. Najnovší únik naznačuje, že Apple by mohol konečne vyzdobiť iPhone väčšou pamäťou RAM predstavením iPhonu 16 , ale upgrade modemu by mohol byť na kartách len pre iPhone 16 Pro.

Podľa analytika Jeffa Pu (cez Makrumory), základný iPhone 16 by mohol konečne získať 8 GB RAM v porovnaní so 6 GB RAM základného iPhone 15. Modely iPhone 15 Pro už majú 8 GB RAM, takže zostávajú pri modeloch iPhone 16 Pro.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/iphone-16-ram-modem-upgrade-3402953/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.