Novinky

Europarlament podľa Fica prijme doslova grc proti Slovensku a za všetko viní opozičných poslancov (video)

0 0

2024-01-15 11:40:35 – (SITA.sk)

Európsky parlament vo štvrtok podľa premiéra Roberta Fica prijme doslova grc proti Slovensku, ktorý naformulovali opoziční slovenskí europoslanci.

„Prakticky mlčky pozorujeme, ako poslanci za opozíciu štvú v Európskom parlamente proti Slovensku, ako žiadajú, aby sme boli potrestaní odobratím eurofondov, hoci neviem za čo,“ vyhlásil Fico vo videu na sociálnej sieti Facebook.

Návrh novely Trestného zákona

Narážal na to, že Európsky parlament bude hlasovať o uznesení, ktoré kritizuje návrh novely Trestného zákona z dielne vlády Roberta Fica.

Text vyjadruje obavy europoslancov zo schopnosti Slovenska bojovať proti…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/europarlament-podla-fica-prijme-doslova-grc-proti-slovensku-a-za-vsetko-vini-opozicnych-poslancov-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.