Novinky

Ako je na tom legendárny „Schumi“? Jeho zdravotný stav držia v tajnosti, ale vraj je už schopný sedieť pri stole

0 0

2024-01-15 20:45:48 – (SITA.sk)

Bývalý britský pretekár motoristickej formuly 1 Johnny Herbert priznal, že v paddocku F1 sa veľa hovorí o Nemcovi Michaelovi Schumacherovi, ktorého zdravotný stav je už dekádu zahalený rúškom tajomstva.

Ako referuje web sportowefakty.wp.pl, momentálne expert televíznej stanice Sky Sports tvrdí, že sa o „Schumim“ dozvedel viaceré informácie, no netuší, či sa zakladajú na pravde.

Špekulácií je mnoho

„Mám len správy z druhej ruky. Od viacerých ľudí som sa však dozvedel, že Michael je schopný pri večeri sedieť pri stole, no neviem, či je to pravda,“ povedal Herbert, ktorý bol v polovici 90. rokov minulého storočia tímovým kolegom Schumachera v Benettone.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ako-je-na-tom-legendarny-schumi-jeho-zdravotny-stav-drzia-v-tajnosti-ale-vraj-je-uz-schopny-sediet-pri-stole/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.