Novinky

Top foto dňa (15. január 2024): Pellegriniho rokovanie o trestnej novele, Schmiedlovej hodinka aj mláďa hrocha

0 0

2024-01-15 17:48:13 – (SITA.sk)

Aj 15. január bol bohatý na udalosti, v priloženej fotogalérii si môžete pozrieť, ako ich zachytili objektívy fotoaparátov.

Indonézia

Demonštranti v Indonézii vystavujú plagáty a detské topánky, ktoré predstavujú deti zabité vo vojne medzi Izraelom a Hamasom v Pásme Gaza. Foto: SITA/AP.
ŠKOLSTVO: Bezpečnosť na školách

Mminister vnútra Matúš Šutaj Eštok (uprostred) počas tlačovej konferencie na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu na tému: Bezpečnosť na školách. Bratislava, 15. január 2024. Foto: SITA/Milan Illík.
Indonézia

Demonštranti v Indonézii vystavujú plagáty a detské topánky, ktoré predstavujú deti zabité vo vojne medzi Izraelom a Hamasom v Pásme Gaza. Foto:…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/top-foto-dna-15-januar-2024-pellegriniho-rokovanie-o-trestnej-novele-schmiedlovej-hodinka-aj-mlada-hrocha/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.