Novinky

Zoznam želaní Apple Watch SE 3: Všetky funkcie, ktoré chcem vidieť

0 0


V tomto bode sú Apple Watch v mysliach mnohých ľudí takmer synonymom inteligentných hodiniek. Nositeľné zariadenia značky sú veľmi populárne pre svoju bezkonkurenčnú podporu aplikácií a bezproblémovú integráciu s iPhone a zaplavujú neustále rastúci trh. Jedným zo spôsobov, ako si spoločnosť nájde cestu na viac zápästí, je jej ekonomická zostava: séria SE. Tento rad prináša malé obete, aby ponúkol kupujúcim nižšiu cenu bez toho, aby oslabil celkový dojem. A čo viac, tento rok sa má aktualizovať. Tu je všetko, čo dúfam, že príde na ďalšie cenovo dostupné Apple Watch.

Voliteľný vždy zapnutý displej

Zdroj: https://www.androidauthority.com/apple-watch-se-3-3399327/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.