Novinky

Rumburak či Hopkirk sú oproti Lipšicovi amatérmi, hovorí Zoroslav Kollár v najnovšom videu

0 0

2024-01-14 09:44:26 – (SITA.sk)

Právnik a podnikateľ Zoroslav Kollár v najnovšom videu poukázal na viacero pochybení pri vyšetrovaní tragickej autonehody Daniela Lipšica. Kollár si urobil vlastnú rekonštrukciu celého prípadu, na základe ktorej nesedia časové úseky.

„Ty si iný frajer Danielito. Asi máš nadprirodzené schopnosti. Počul som už o takýchto ľudí, napríklad vo filmoch Randall a Hopkirk, Duch, alebo to dokázal ešte čarodejník Rumburak. V porovnaní s tebou to však boli úplní amatéri, pretože ty na rozdiel od nich si sa dokázal presúvať na iné miesto aj s autom,“ uviedol vo videu na sociálnej sieti Zoroslav Kollár.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rumburak-ci-hopkirk-su-oproti-lipsicovi-amatermi-hovori-zoroslav-kollar-v-najnovsom-videu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.