Novinky

UFO s medúzami skutočne preletelo nad americkou základňou v Iraku, hovorí bývalý námorník

0 0


Bývalý spravodajský analytik americkej námornej pechoty Michael Concoski predtým slúžil v Iraku a nedávno urobil veľké tvrdenie o UFO.

Nedávno ufológ Jeremy Corbell zverejnil video (pozri nižšie) so zvláštnym UFO podobným medúze s tým, že záznam bol urobený v roku 2018 v Iraku, keď objekt preletel nad americkou vojenskou základňou.

Concoski v rozhovore pre americký kanál News Nation uviedol, že video s týmto medúzovým UFOm bolo v skutočnosti natočené v roku 2017, nie v roku 2018, a uviedol presnejšie súradnice – v blízkosti jazera Hibernia v irackej provincii Anbar.

Concoski povedal, že uniknuté video bolo nasnímané aerostatom, plavidlom podobným balónom, vybaveným kamerami a ďalšími senzormi, ktoré dávajú pozor na potenciálne hrozby nad základňou.

“Skončilo to ako strašidelný príbeh o základni,” povedal Michael včera večer pre káblovú stanicu News Nation.

“Vôbec sa nezdalo, že by nás ohrozoval,” povedal Cincoski, ale dodal, že základňa počas tohto mimoriadne nezvyčajného nočného stretnutia neriskovala.

Prezradil, že počul od „člena tímu“ z námornej pechoty, ktorý videl „viacero nahrávok „Medúzy UAP“ s rôznym trvaním v Iraku.

“Niektorí z námorníkov mali za úlohu pokúsiť sa to nájsť pomocou nočného videnia.” Hľadali to svojimi ďalšími senzormi a všetkým ostatným, čo sme mali,“ povedal.

Cincoski tiež prezradil, že videl celú 17-minútovú verziu termovízneho videa, ktoré sledovalo UFO, keď sa zdalo, že kĺže nad základňou smerom k jazeru Hibernia v irackej provincii Anbar.

Po 17 minútach, povedal Cincoski, medúza UAP zmizla nad jazerom Hibernia.

“Nemohli to nájsť,” povedal Cincoski News Nation v rozhovore na diaľku.

“Dávali pozor,” povedal, “ale nebolo to tak, že by sme sa ťahali do našich obranných pozícií alebo niečo podobné.”

Podľa Corbellových informátorov zábery zachytávajú plavidlo „medúzy“ z dvoch rôznych uhlov, keď prechádza cez zem a vodu vojenskej základne. Je pozoruhodné, že táto nepolapiteľná entita je viditeľná iba cez termálne kamery.

Originál článok: https://anomalien.com/jellyfish-ufo-actually-flew-over-us-base-in-iraq-says-former-marine/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.