Novinky

Svitko skončil v 7. etape Rely Dakar v Top 10, Branch stráca na vedúceho Brabca iba sekundu

0 0

2024-01-14 20:04:48 – (SITA.sk)

Slovenský motocyklista Štefan Svitko sa v nedeľňajšej 7. etape na prestížnej Rely Dakar v Saudskej Arábii dostal opäť do Top 10 a v priebežnej klasifikácii sa udržal na 9. pozícii. V nedeľu jazdci absolvovali 873 km, z nich bolo dovedna 483 km meraných úsekov.

Skúsený slovenský jazdec napokon v nedeľu dosiahol siedmy najlepší čas, keď za víťazným Čiľanom Josém Ignaciom Cornejom Florimom zaostal o desať minút a 17 sekúnd. V celkovom poradí má Svitko na 9. priečke stratu 1:10:33 h na vedúceho Američana Rickyho Brabca. Ten vedie iba o sekundu pred Rossom Branchom z Botswany.

Na pretekárov čaká v pondelok 8. etapa. Trať z mesta Ad Dawadimi do mesta Ha’il bude dlhá…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/svitko-skoncil-v-7-etape-rely-dakar-v-top-10-branch-straca-na-veduceho-brabca-iba-sekundu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.