Novinky

Obchod Google Play rozširuje podporu aplikácie RMG o nové spôsoby, ako vyhrať peniaze (Aktualizácia)

0 0Kredit: Edgar Cervantes / Android Authority
  • V obchode Google Play sú momentálne spustené pilotné programy pre herné aplikácie so skutočnými peniazmi, ako sú Daily Fantasy Sports a Rummy.
  • Google plánuje v júni 2024 podporovať ďalšie typy herných aplikácií so skutočnými peniazmi.
  • Rozšírená podpora herných aplikácií so skutočnými peniazmi sa spustí v Indii, Mexiku a Brazílii, pričom ďalšie krajiny pribudnú neskôr.

Aktualizácia: 12. januára 2024 (10:17 ET): Tento článok sme opravili, aby odrážal, že Daily Fantasy Sports a Rummy nie sú jediné možnosti RMG dostupné v Obchode Play.


Pôvodný článok: 11. januára 2024 (20:00 ET): Odkedy Google začal na určitých trhoch povoľovať aplikácie na hranie za skutočné peniaze (RMG) v Obchode Play, táto kategória prekvitá. Typ aplikácií RMG – ako napríklad Daily Fantasy Sports (DFS) – povolený na trhu bol však obmedzený a závisel od krajiny, v ktorej žijete. Technologický gigant však tvrdí, že sa pripravuje na rozšírenie podpory pre väčšiu škálu typov RMG.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/real-money-gaming-play-store-3402491/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.