Novinky

Štatistici začali zverejňovať ceny elektriny pre elektroautá, benzíny na Slovensku zrejme mierne zdražejú

0 0

2024-01-14 10:28:15 – (SITA.sk)

Ceny pohonných látok na slovenských čerpacích staniciach by sa v najbližších dňoch nemali výrazne meniť. Na základe vývoja svetových cien ropy to predpokladajú analytici.

Ako uviedol pre agentúru SITA analytik J&T Banky Stanislav Pánis, ceny benzínu by tak mohli zotrvať okolo eura a 55 centov a nafty okolo 1 eura a 50 centov.

„Vzhľadom k tomu, že ceny ropy sa pohybujú v ostatných dňoch v pomerne úzkom pásme predpokladáme, že ani ceny palív na našich čerpacích staniciach by sa nemali v najbližšom čase zásadne meniť,“ uviedol Pánis.

Ceny benzínov a nafty na Slovensku

Analytik 365.bank Tomáš Boháček pripustil, že…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/venergetike/statistici-zacali-zverejnovat-ceny-elektriny-pre-elektroauta-pripustili-aj-zdrazovanie-benzinov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.