Novinky

Ruské bombardovanie Chersonu zranilo civilistov, spôsobilo aj požiar obytnej budovy

0 0

2024-01-14 14:17:15 – (SITA.sk)

Najmenej šesť civilných obyvateľov Chersonu zranilo ruské bombardovanie tohto mesta na juhu Ukrajiny počas uplynulého dňa. Ruská armáda na Cherson vypálila 28 delostreleckých granátov, pričom zasiahla obytné štvrte a infraštruktúru prístavu. Informuje o tom web Kyiv Independent, ktorý cituje regionálnu vojenskú administratívu.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ruské bombardovanie spôsobilo požiar obytnej budovy. Hasiči po zlikvidovaní plameňov dostali správu, že pod troskami domu sa nachádza človek a podarilo sa im nájsť muža, ktorého prevzali zdravotníci.

Mesto Cherson Rusi pravidelne ostreľujú odvety, ako z neho v novembri 2022 ustúpili a stiahli sa na…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ruske-bombardovanie-chersonu-zranilo-civilistov-sposobilo-aj-poziar-obytnej-budovy/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.