Novinky

Google Pixel 8 a Samsung Galaxy S24 dokazujú, že na špecifikáciách stále záleží

0 0Kredit: Ryan Haines / Android Authority

Zaužívaná múdrosť hovorí, že na špecifikáciách smartfónov už v skutočnosti až tak nezáleží. Či už sa pozeráte na tie najlepšie vlajkové lode, alebo na šikovného mid-rangera, všetky sú viac než schopné vykonávať každodenné úlohy, hrať najnovšie mobilné hry a dokonca robiť neskutočne dobré snímky. Je dosť ťažké nájsť vyslovene zlý mobilný hardvér, pokiaľ nešrotujete s absolútnym rozpočtom na trhu.

Príkladom je, že spotrebitelia aj odborníci sú zamilovaní do série Pixel 8, aj keď je ďaleko za iPhone 15 a ďalšími konkurentmi so systémom Android. Podobne najnovšie vlajkové lode spoločností Apple a Samsung sotva pohnú ručičkou na hardvéri fotoaparátu, napriek tomu sú naďalej vysoko uznávané pre fotografovanie.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/pixel-8-galaxy-s24-ai-specs-debate-3400776/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.