Novinky

Ryanair ponúkne zvýhodnené letenky z Bratislavy, v letnej sezóne bude mať 21 pravidelných liniek

0 0

2024-01-13 07:54:24 – (SITA.sk)

Írska nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair bude počas tohtoročnej letnej letovej sezóny od konca marca do záveru októbra prevádzkovať z Bratislavy 21 pravidelných liniek. Napríklad na grécky ostrov Korfu, do britského Edinburghu, Kaunasu v Litve či na Lanzarote, jeden z Kanárskych ostrovov.

Zvýhodnené letenky z Bratislavy

„Tento letný letový poriadok je podporený dlhodobou investíciou spoločnosti Ryanair, ktorá na bratislavskom letisku bázuje dve lietadlá,“ uviedla v pondelok manažéka Ryanairu pre strednú a východnú Európu a Pobaltie Alicja Wojcik Golebiowska.

Ako podotkla, od apríla ponúknu aj zvýhodnené…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/ryanair-bude-pocas-letnej-sezony-lietat-z-bratislavy-na-viac-21-pravidelnych-linkach/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.