Novinky

5 aplikácií pre Android, ktoré by ste si tento týždeň nemali nechať ujsť, a všetky najnovšie správy o aplikáciách – Android Apps Weekly

0 0Kredit: Capcom

Vitajte v 517. vydaní týždenníka Android Apps Weekly, kde diskutujeme o najnovších správach pre mobilné zariadenia a bližšie sa pozrieme na niektoré z najzaujímavejších nových aplikácií a hier. Poďme do toho a pozrime sa na niektoré z najväčších momentov z minulého týždňa:

  • Google oznámil plány na odstránenie viac ako 20 funkcií z Asistenta od januára tohto roku. To zahŕňa funkcie, ako sú hudobné budíky a vyvolanie stopiek. Spoločnosť tvrdí, že to robia preto, aby uvoľnili zdroje a zamerali sa na funkcie, na ktorých sa používatelia najviac zaujímajú. A dá sa predpokladať, že ľudia nie sú s týmto rozhodnutím veľmi spokojní.
  • Google čoskoro umožní používateľom zrušiť prepojenie služieb Google, ktoré používajú, a dokonca môže tieto predvolené nastavenia zmeniť a prepojiť v možnostiach tretích strán. Samozrejme, toto všetko je potrebné na zabezpečenie súladu s novým zákonom EÚ a už nie je jasné, či sa táto zmena bude vzťahovať na trhy ako USA.
  • Pixel Launcher vám už čoskoro umožní určiť prehliadač. Možno to súvisí s vyššie uvedenými zmenami v EÚ, ale Pixel Launcher údajne tiež poskytne používateľom možnosť vybrať si vyhľadávací nástroj vášho kurzu pre veci, ako je vyhľadávanie na webe a ďalšie aktivity.
  • Obchod Google Play čoskoro ponúkne viac herných aplikácií za skutočné peniaze od júna 2024. Obchod s aplikáciami už má pilotné programy pre veci ako Daily Fantasy Sports a Rummy, ale ešte ich formálne nespustil pre širšie publikum.
  • Objavili sa nové snímky obrazovky asistenta s Bardom, ktoré nám dávajú bližší pohľad na UX a funkcie vo vývoji. Budete si môcť vybrať nové prostredie Bard alebo si ponechať klasického Asistenta, ak chcete.
  • Spoločnosť Samsung konečne opravuje podivnú chybu, ktorá ovplyvňuje niekoľko telefónov Galaxy. V podstate sa tieto zariadenia zasekli pri aktualizácii Play z mája 2023, ale nová oprava im umožňuje získať aktualizáciu systému Play z novembra 2023.

Android Apps Weekly: Nové aplikácie a hry

Hľadáte nejaké nové aplikácie a hry pre Android, ktoré by vás zabavili? Tento týždeň máme na výber štyri nové hry a jednu skutočne skvelú novú aplikáciu.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/android-apps-weekly-517-3402775/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.