Novinky

Hej, YouTube, potiahnutie prstom alebo umiestnením kurzora myši nie je aktívne zobrazenie!

0 0Kredit: Rita El Khoury / Android Authority

Nerobím si ilúzie o stave sociálnych médií a webu v súčasnosti. Rozumiem, že spoločnosti chcú, aby som sa nechal nasať do ich aplikácií, aby som konzumoval stále viac obsahu a poskytoval im lepší prehľad o mojich preferenciách, aby mi mohli zobrazovať reklamy alebo mi predávať veci. Toto všetko chápem, ale zakaždým, keď v týchto dňoch otvorím YouTube, mám pocit, že Google porušuje veľmi implicitnú dohodu, ktorú sme uzavreli pred mnohými rokmi: Pozerám videá, ktoré ma zaujímajú, a dostávam ďalšie videá, ktoré by ma mohli zaujímať . Preto sa prihlásim na odber služby YouTube Premium a platím mesačný poplatok za sledovanie množstva videí bez reklám.

Dôvodom mojej nedôvery však je, že YouTube už dlhší čas začal počítať moje pasívne zhliadnutia ako skutočné zhliadnutia.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/youtube-preview-active-view-3402654/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.