Novinky

Rusi v Chersonskej oblasti čoraz častejšie strieľajú na vlastné drony

0 0

2024-01-14 09:10:27 – (SITA.sk)

Aktivita ukrajinských bezpilotných lietadiel je na ľavom brehu rieky Dnipro v Chersonskej oblasti na juhu Ukrajiny je taká veľká, že ruská armáda začala svoj personál informovať o tom, kedy majú v oblasti pôsobiť ich drony.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ruskí vojaci totiž čoraz častejšie považujú svoje drony za ukrajinské a spúšťajú na nich paľbu. Uviedol to ukrajinský vojenský pozorovateľ Kosťantyn Mašovec, ktorého cituje americký Inštitút pre štúdium vojny (ISW). Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Inštitút dodáva, že ruské a ukrajinské sily na východnom brehu Dnipra v Chersonskej oblasti pokračujú v pozičných bojoch a k 13. januáru nenastali…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusi-v-chersonskej-oblasti-coraz-castejsie-strielaju-na-vlastne-drony/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.