Novinky

Miestne referendum o zrušení parkovacej politiky v Trnave je neplatné, neprišlo dosť ľudí

0 0

2024-01-14 08:50:54 – (SITA.sk)

Miestne referendum o zrušení súčasnej parkovacej politiky v Trnave je neplatné. Do 25 referendových okrskov prišlo v sobotu 13. januára 16 194 ľudí z 53 246 oprávnených voličov. Celková účasť tak bola 30,41 percenta. Výsledky referenda by boli platné, ak by sa na ňom zúčastnila aspoň polovica oprávnených voličov.

Miestne referendum

Spolu bolo v 25 referendových miestnostiach odovzdaných 16 030 platných hárkov. Najvyššia účasť bola v okrsku číslo 25 v mestskej časti Modranka (46,92 percenta), najnižšia v okrsku č. 2 na Trhovej ulici (7,78 percenta). Mesto Trnava informovalo o výsledkoch miestneho referenda v tlačovej správe. Podrobné údaje o výsledku hlasovania zverejní Mestský úrad v Trnave v pondelok 15. januára.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/miestne-referendum-o-zruseni-parkovacej-politiky-v-trnave-je-neplatne-neprislo-dost-ludi/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.