Novinky

Rusi najčastejšie útočia pri Marinke a Avdijivke, napriek leteckej podpore nevedia zlepšiť taktické pozície

0 0

2024-01-14 07:26:02 – (SITA.sk)

Ruskí vojaci v sobotu podnikli proti ukrajinským pozíciám celkovo 49 pozemných útokov, pričom najčastejšie útočili pri mestách Marinka a Avdijivka v Doneckej oblasti na východe Ukrajiny. Uviedol to na Facebooku ukrajinský generálny štáb. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Pri meste Marinka sa Rusi neúspešne pokúsili prelomiť ukrajinské pozície 16-krát. Pri meste Avdijivka ruská armáda v priebehu soboty zaútočila 15-krát, ale napriek leteckej podpore nedokázala zlepšiť svoje taktické pozície.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusi-najcastejsie-utocia-pri-marinke-a-avdijivke-napriek-leteckej-podpore-nedokazali-zlepsit-takticke-pozicie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.