Novinky

Francúzsko chce pomôcť Ukrajine pri výrobe zbraní

0 0

2024-01-14 06:40:36 – (SITA.sk)

Paríž chce posilniť schopnosť Kyjeva vyrábať zbraňové systémy na ukrajinskom území. Povedal to v sobotu francúzsky minister zahraničných vecí Stéphane Séjourné počas návštevy Kyjeva na spoločnom brífingu so svojím ukrajinským náprotivkom Dmytrom Kulebom. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Sme odhodlaní spoločne posilniť schopnosť Ukrajiny vyrábať zbraňové systémy na svojej vlastnej pôde,“ zdôraznil šéf francúzskej diplomacie. Séjourné dodal, že Paríž sa bude snažiť o zlepšenie právneho a organizačného rámca s cieľom zabezpečiť ďalší rozvoj spolupráce s Kyjevom.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/francuzsko-chce-pomoct-ukrajine-pri-vyrobe-zbrani/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.