Novinky

Prvé pódium aj prvé víťazstvo v Zauchensee pre Goggiovú, vyrovnala tak taliansky rekord v zjazde

0 0

2024-01-14 11:26:57 – (SITA.sk)

Talianka Sofia Goggiová ukázala skvelú odpoveď na piatkový pád a 55. pozíciu v superobrovskom slalome v rámci Svetového pohára alpských lyžiarok v rakúskom Altenmarkte-Zauchensee, a o deň neskôr v zjazde si na rovnakom mieste pripísala 18. triumf v tejto disciplíne.

Goggiová zvíťazila s tesným náskokom 10 stotín sekundy pred Rakúšankou Stephanie Venierovou a 34 stotín pred rakúsko-talianskou dvojicou Mirjam Puchnerová – Nicol Delagová.

Potvrdila líderskú pozíciu

Tridsaťjedenročná Goggiová vďaka 24. víťazným pretekom v SP potvrdila líderskú pozíciu v hodnotení zjazdu, v boji o veľký glóbus je piata. Spomenutým 18. triumfom v zjazde v rámci SP vyrovnala…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/prve-podium-aj-prve-vitazstvo-pre-goggiovu-vyrovnala-tak-taliansky-rekord-v-zjazde/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.