Novinky

Obvinenie europoslankyne Lexmann o otvorení otázky odňatia eurofondov pre Slovensko sú klamstvom, ohradilo sa KDH

0 0

2024-01-14 11:09:27 – (SITA.sk)

Obvinenie europoslankyne Miriam Lexmann (KDH) zo strany premiéra Roberta Fica (Smer-SD) a ministra životného prostredia Tomáša Tarabu (nominant SNS), že akýmkoľvek spôsobom otvorila otázku prípadného odňatia eurofondov pre Slovensko, sú nehoráznym klamstvom.

Eurofondy ako nástroj trestania

Podľa europoslankyne Fico a Taraba dobre vedia, že sa v Európskom parlamente (EP) vždy dôrazne zasadzovala za striktné dodržiavanie základných zmlúv, a teda, aby sa odoberanie eurofondov nepoužívalo ako nástroj trestania členských štátov.

Kresťanskí demokrati zároveň považujú za zásadné, aby sa zachovala sloboda členských štátov rozhodovať o vlastnej vnútornej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/obvinenie-europoslankyne-lexmann-o-otvoreni-otazky-odnatia-eurofondov-pre-slovensko-su-klamstvom-ohradilo-sa-kdh/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.