Novinky

Nehoda na snežnom skútri si vyžiadala život 45-ročného Poliaka (foto)

0 0

2024-01-14 10:05:00 – (SITA.sk)

Po nehode na snežnom skútri zahynul v Oravských Beskydách 45-ročný Poliak. V piatkových neskorých večerných hodinách sa s členmi Horskej záchrannej služby (HZS) spojili poľskí záchranári GOPR z Beskýd, ktorí oznámili nehodu neďaleko hraníc.

Poľských záchranárov kontaktovala manželka nebohého so žiadosťou o pomoc z dôvodu, že s manželom stratila kontakt. Podľa informácií HZS Poliak pravdepodobne jazdil na snežnom skútri po strmom svahu a prevrátilo sa naňho vozidlo.

„Poľskí záchranári nachádzajúci sa ako prví na mieste začali rozšírenú resuscitáciu, no aj napriek ich maximálnemu úsiliu sa u muža už nepodarilo obnoviť vitálne funkcie,“ uviedla HZS na svojom webe. Horskí záchranári následne telesné pozostatky…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nehoda-na-sneznom-skutri-si-vyziadala-zivot-45-rocneho-poliaka-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.