Novinky

Personálne zmeny riaditeľov v zdravotníctve sú netransparentné a zle komunikované, tvrdí SaS

0 0

2024-01-12 10:18:22 – (SITA.sk)

Aktuálne personálne výmeny na postoch riaditeľov sú podľa strany Sloboda a Solidarita (SaS) netransparentné a zle komunikované. Odvolávanie a menovanie riaditeľov nemocníc, štátnej poisťovne či ďalších štátnych organizácií je v kompetencii ministra zdravotníctva.

Práve minister si vyberá ľudí, ktorým dôveruje, s ktorými chce pracovať na zdravotnej politike a za ktorých musí niesť zodpovednosť. Uviedol to hovorca SaS Ondrej Šprlák.

Transparentnosť je verejným záujmom

Nevieme, v čom boli odvolaní riaditelia zlí a prečo by mali byť noví riaditelia lepší. Dotknuté organizácie hospodária ročne s desiatkami…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/personalne-zmeny-riaditelov-v-zdravotnictve-su-netransparentne-a-zle-komunikovane-tvrdi-sas/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.